MEDELA Spare part swing tubing Personal Fit Flex Резервно црево за Swing Flex

Резервно црево за Swing Flex пумпата на Medela.

570 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.