НА ПОПУСТ

MEDELA SWING ЕЛЕКТРИЧНА ПУМПА ЗА ИЗМОЛЗУВАЊЕ МЛЕКО

Ефикасна, удобна и тивкa пумпа за измолзување. Идеално решение за редовно и дискретно измолзување. Swing е комбинација на мулти-наградуван дизајн со најнова технологија. Благодарение на двофазното дејство стимулација и експресија, можете да измолзете повеќе млеко за кратко време. Уникатна, лесна и практична за секојдневна употреба.  Пумпите на Медела се дизајнирани да го направат доењето полесно, и да можете да го доите бебето што подолго со вашето мајчино млеко.

8,982 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.