MEDELA Swing Maxi tube Резервно црево

Резервно силиконско црево за Swing Maxi пумпата на Medela .

1,030 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.