НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 12%

MEDICAL Тeчен сапун со пумпица

400 мл

121 ден

На залиха

Опис

Medical течниот антибактериски сапун содржи идеална комбинација на активни компоненти приспособени за хигиена и нега на рацете, притоа делувајќи антибактериски. Обезбедува долготрајна заштита и со сигурност ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата. Додатокот на глицерин врши длабинска хидрација на кожата, па со секојдневна употреба таа добива здрав и негуван изглед.

– Содржи триклосан кој ги уништува бактериите и го спречува нивниот раст
– Внимателно избалансираната pH врадност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење
– Со пријатен мирис на зелено јаболко

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.