НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 15%

MEEDLEPOINT BEE Маица

100% памук

Везени детали100% памук

Unisex

Везени детали

595 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

L, M, S, XL, XXL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.