MEEDLEPOINT Платнена торба

  • Сопствено производство на торби изработени од текстилни материјали и украсени со извезени детали. Торбите се уникатни, трајни, издржливи и вистинска замена за не-разградливите пластични кеси.

600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.