MEEDLEPOINT SAY NO TO PLASTIC Чанта

Димензии: 42х38

80% памук 20% Полиестер

 

350 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.