Mexx Energizing тоалетна вода за мажи

Машкото издание во високите ноти нуди спој на грејп, портокал и водени ноти кои ги пренесуваат чувствата на чист и ладен воздух од ледено утро. Во срцевината настапуваат артемисија, машкаст орев и кедар и сето тоа е поставено на основа од мошус и амбер кои зрачат со топлина и племенитост.

1,000 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.