Mexx Fresh тоалетна вода за жени

Mexx Fresh Woman се отвора со освежувачките ноти од зелена мандарина во својот врв. Во средишните ноти се наоѓа необичниот цвет, грчки олиандер (aclepias), додека базата се затвара со кедар.

1,160 ден1,670 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.