Mexx Man тоалетна вода за мажи

Композиција од свежо зачинести ноти, аранжирани со дрвенести и кожни нијанси, звучи премногу машки и премногу модерно. Ароматичните ноти на лаванда и мајчина душица се хармонизираат со овошниот вовед од ананас и тангерин. Средината го боде носот со иглички од смрека на кои им се придружуваат пеларгонија, јасмин и папрат. Основата ја сочинуваат дрва, меѓу кои може да се почувствува дименесто-кожната нијанса на брезата и мов.

1,276 ден1,766 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.