Mi 20W Wireless Car Charger безжичен полнач за автомобил

20W максимално брзо полнење

Двојно ладење и повеќекратна безбедност

Ширина од 81,5 мм за повеќето уреди Кабел за подароци и USB полнач за автомобил 2,5Д стакло со сино прстенесто светло

2,169 ден

Опис

 

  • Автоматски се подесува држачот кога почнувате да возите и веднаш почнува со полнење
  • Нема потреба од кабли, само што ќе го допре телефонот почнува со полнење.
  • Компатибилно со повеќето телефони што подржуваат безжично полнење. Максималната ширина да држачот е 81.5mm
  • Максимална моќ со 20W
  • Може да наполни телефон од 0% до 45% за 30 мин, а за 100% му требаат 90 мин
  • Има скриени сензори со електричен мотор што одредува колку да се отвори или затвори. Можете и да го ротирате за да го наместите телефонот како сакате
  • Можете да користите навигација без да треба да гo изватиде од портата. Полнењето ефикасно работи до 4mm што значи и заштитната обвивка на телефонот можета да ја оставите
  • Една минутна инсталација
  • Закачете го со штипката на вентилот за воздух.
  • Или искористете го лепливиот дел за да го ставите на друго место.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.