Mi 360 Home Security Cam 2K сигурносна камера за дома

Со супер јасен квалитет на слика 2K и надградена AI 3 мегапиксели

F1.4 голема решетка

Целосна боја при слаба осветленост 

AI откривање на луѓе

3,190 ден

Опис

2K ултра-јасен HD*, целосно надграден квалитет на слика

Домашната безбедносна камера Mi 360 ° 2K користи ултра-јасна HD технологија за снимање подетални слики.

Уживајте во подобрено визуелно искуство со целосно надградена 2К ултра-јасна HD технологија.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.