Mi 4A Giga Version Рутер

Двоен опсег со голема брзина

AC1200 рутер 4 надворешни антени

Голема меморија од 64 MB за стабилна врска на 64 уреди

*Контрола од далечина преку апликација

1,989 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.