Mi 4C Рутер бел

Со до 64MB меморија, преносот на податоци е постабилен, обезбедување непречена работа на поголем број функции, и стабилна поврзаност на повеќе смарт уреди.

1,139 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.