НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 26%

Mi AIoT AC 2350 Рутер

Истовремена WiFi брзина со двојна лента до 2183 Mbps*.

Опсегот од 2,4 GHz поддржува 3 влеза и 3 излези, и има теоретска безжична брзина до 450 Mbps, за пренос на сигнал на поголеми растојанија и подобра пенетрација низ wallsидовите.

Опсегот од 5 GHz поддржува 4 влеза и 4 излези, и има теоретска безжична брзина до 1733 Mbps.

Поголемите брзини овозможуваат помазно искуство на Интернет кога пренесувате видеа со висока резолуција и играте масивно игри со повеќе играчи.

2,900 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.