Mi AIoT AX3600 Рутер

  • 3-гигабитна безжична стапка
  • Qualcomm чип со шест јадра
  • OFDMA + MU-MIMO
  • 512 MB меморија
  • AIoT Посветена антена
  • Шифрирање на мрежа WPA3
  • 6-канален надворешен засилувач на сигнали со високи перформанси

4,950 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.