Mi Air Purifier Pro EU Прочистувач за воздух

 Паметен прочистувач за воздух со WiFi
 OLED дисплеј
 Ласерски сензор за честички
 Проток на воздук CADR3 – 500m3h
 3 слојна филтрација
 Најдобри резултати за соби од 30 до 60м2
 Тежина 9.7 кг
 Димензии 260 x 260 x 735 мм

Гаранција12 месеци

14,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.