XIAOMI Mi Ambient Light Rejecting Screen Екран за проектор

Екранот (ALR) ја користи структурата на Fresnel за да обезбеди висококвалитетна проекција со минимален отсјај или одраз на амбиенталната светлина.

  • Лесно се склопува
  • Технологија на леќи Френел
  • Дизајн од раб до раб без рамка
  • Дијагонала од 100 инчи, сооднос 16:9
  • Компатибилен со проектори со ултра кратко фрлање
  • Боја: Црна
  • Големина на екран: 100″

41,650 ден

Опис

Најдобар придружник со проектори UST, дијагонала од 100 инчи, сооднос 16:9, обезбедува огромен поглед за уживање во видеата.

Компатибилен со проектори со ултра кратко фрлање. Комбинацијата „Проектор + ALR екран“ е идеална за забави и филмови во текот на дневните часови.

Дебелина од 18 мм и дизајн од раб до раб без рамка од 8 мм. Трајно фиксираниот екран на рамката лесно се склопува и се монтира на ѕид, без потреба од кабел.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.