НА ПОПУСТ 36%

XIAOMI Mi Cordless Screwdriver Безжичен портабл одвртувач на штрафови

1,530 ден

Опис

Xiaomi Mi DZN4019TW
 Безжичен портабл одвртувач на штрафови
 Црна боја
 Вклучено куферче со 12 битови и продолжеток
 Вградено ЛЕД светло
 Вградена батерија од 2000mAh
 3.6 Волти
 Брзина на полнење 2 до 3 часа

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.