Mi LED Desk Lamp 1S Ламба за работна маса

Премиум квалитетот на светлината открива поживописен свет на бои

  • Обезбедува рамномерно осветлување на широк простор
  • Ултра високиот индекс на прикажување бои Ra 90 ја надминува претходната генерација
    Опремен со Fresnel леќа за порамномерна и природна светлина
  • Mi LED светилката за работна маса 1S го елиминира треперењето и го намалува напрегањето на очите преку употреба на механизам за затемнување, заштитувајќи ги вашите очи
  • 4 режими на осветлување
  • Поддржува гласовна контрола со помош на Google Assistant, Alexa и Siri
  • Вградено копче за бирање за прилагодување на осветленоста и температурата на бојата

2,968 ден

Опис

Индексот на прикажување бои на Mi LED ламбата за работна маса 1S е висок колку Ra 90, што е повисоко од светилката од првата генерација и ги исполнува стандардите што се користат во медицинските поставки.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.