НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 13%

Mi Portable Electric Air Comprеsor

Дигитално откривање на притисокот во гумите.

Застанете кога  поставениот притисок е полн.

Вградена литиумска батерија

Повеќенаменска машина

USB полнење

LED осветлување

Компатибилен со различни млазници

Мал и пренослив

2,590 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.