НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 13%

MI ROBOT VACUUM-MOP P BLACK РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА

Роботска Правосмукалка црна Филтер: Хепа

Се пере, Двоен систем против прашина, против грини.

Вшмукување моќност: 2100 г.

Капацитет на резервоарот за чистење: 0,3 л

Резервоар за вода за подобро чистење 0,2 л

Врши функции за вакуум, чистење и чистење

Интелигентни функции како што се враќање во основата за автоматско полнење, откривање нечистотија, следење на чистење 360º, оптимално пребарување на маршута и откривање пречки.

Пловечка главна четка и аголни четки

Ласерски сензор за растојание (LDS).

Близина до wallидот 10 мм

Компатибилен со Android и iOs преку APP Mi

Home Wifi: Да

Батерија: 3200 mAh LG Li-Ion

Тежина: 3,6 кг

Големина: 35 x 35 x 9,45 см

2 години гаранција

25,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.