MI ROBOT VACUUM MOP P WHITE РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА

Преглед на Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P SKV4110GL

 • Тип: Роботна правосмукалка
 • Капацитет на кутијата за прав: 550 ml
 • Моќност на вшмукување: 33W
 • Ниво на бучава: 76 dB
 • Површина за чистење: 180 м2
 • Број на странични четки: 1
 • Име на боја: Бела
 • Турбо четка: да
 • Влажно чистење: да (мешано)
 • Начини на влажно чистење: собирање течности, чистење со влажна крпа
 • Закажана работа: да

25,477 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.