MI WATCH BEIGE СМАРТ ЧАСОВНИК

  • интегриран GPS
  • водоотпорностод 5 ATM
  • сензор за притисок на воздухот
  • оперативен систем MIUI за часовник
  • монитор на отчукувањата на срцето

 

  • Траење на батеријата: До 16 дена
  • Време на полнење 2 часа

8,539 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.