Mi Watch Beige Смарт часовник

Xiaomi Mi Watch – паметен часовник од Xiaomi, голем 1.39 “AMOLED екран со резолуција 454x454px, интегриран GPS, 117 спортски режими со поддршка FirstBeat, монитор на отчукувањата на срцето, вклучително и сензор за оксигенација на крвта SpO2, монитор за спиење, сензор за притисок на воздухот, компас, помош за дишење, временски услови , аларм, контрола на музика, известувања за апликации, монитор за согорување калории, водоотпорност 5ATM, траење на батеријата до 16 дена, синхронизација преку Bluetooth 5.0 и апликација Xiaomi Wear, поддршка за Amazon Alexa, должина на ременот 130-220мм.

6,065 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.