Mi Watch Lite Black смарт часовник

  • интегриран GPS,
  • 11 спортски режими,
  • монитор на отчукувањата на срцето,
  • монитор за спиење,
  • сензор за притисок на воздухот,
  • компас,
  • апликација за дишење,
  • временски услови,
  • аларм,
  • музички далечински управувач,
  • известувања за апликации,
  •  следење калории,
  •  отпорност на вода 5ATM,
  •  траење на батеријата до 10 дена,
  •  синхронизација преку Bluetooth 5.0 и апликација Xiaomi Wear,
  •  должина на ременот 140-210мм.

  Гаранција12 месеци

3,450 ден

Опис

 • Смарт часовник
 • Екран:1.4” (3.5cm)
 • Резолуција:(320 x 320) IPS
 • Водоотпорен (5ATM) 50m
 • Батерија:230 mAh
 • Нотификација
 • Accelerometer
 • Gyro
 • Heart rate
 • Barometer
 • Sports mode
 • Sleep Monitor
 • Аларм

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.