Mi Watch Lite Navy Blue Смарт часовник

Смарт часовник – унисекс, со директно мерење на пулсот на рачниот зглоб, GPS, отпорен на вода до 50 m, Amazfit OS, компатибилен со iOS и Android.

  • стакло: хемиски стврднато, материјал за каиш: гума, материјал за куќиште: пластика

2,880 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.