MI Watch Lite Navy смарт часовник

 • интегриран GPS,
 • 11 спортски режими,
 • монитор на отчукувањата на срцето,
 • монитор за спиење,
 • сензор за притисок на воздухот,
 • компас,
 • апликација за дишење,
 • временски услови,
 • аларм,
 • музички далечински управувач,
 • известувања за апликации,
 •  следење калории,
 •  отпорност на вода 5ATM,
 •  траење на батеријата до 10 дена,
 •  синхронизација преку Bluetooth 5.0 и апликација Xiaomi Wear,
 •  должина на ременот 140-210мм.

Гаранција12 месеци

3,450 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.