ROSICA MRSIK MINI DRESS

Мини фустан со висок врат и појас како детал на струкот. Темно сина и црна карирана ткаенина (памук/еластан)

11,490 ден

Исчисти

Опис

Секое парче на Росица Мршик се изработува по мерка.

За да ви се изработи по ваши мерки , ве молиме да измерите,

  • Гради
  • Половината
  • Колковите
  • Висина

И да ги внесете вашите димензии во делот за забелешки. Имате слика како тоа точно да го направите.

 

Рокот за достава е 7 работни дена.

Дополнителни информации

Боја

Црна

Величина

L, M, S

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.