MINIKOIOI Flexi BIB River Green Лигавче за бебе

  • Направено од најквалитетниот и безбеден 100% силикон .
  • Уникатно дизајнираните ремени се прицврстени на долниот дел на грбот на бебето наместо на вратот.
  • Удобно е за пределот на вратот на бебето.
  • Лигавчето е водоотпорно.
  • Големината на лигавчето може да се прилагоди.
  • Одговара за возраст од 6 месеци до 4 години.
  • Дозволено рачно перење и стерилизација.

970 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.