MINIKOIOI Klips Cinnamon Brown Држач за цуцла

  • Изработено од 100% турска вистинска кожа.
  • Обоени со нетоксична билна боја.
  • Метална штипка без олово и хром е уникатно дизајнирана даја заштити облеката на бебето.
  • Не е погоден за чистење во која било машина како што се стерилизатор, машина за перење
    или машина за миење садови, доволно е само да го избришете со блажна крпа.
    0+ месеци.

510 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.