MINIKOIOI Pulps Blue/Green Хранилка за бебе

Ставете ја омилената овошка во внатрешноста на хранилката без понатамошна грижа, бидејќи големината на дупките е безбедна да не залета ниедно поголемо парченце.

Совршено решение доколку сакаш твоето бебе да почне да ги дегустира вкусовите на овошјето и зеленчукот.

Ги смирува непцата на бебињата за време на никнувањето на забите кога се користи со разладена/замрзната храна.

Рачката е дизајнирана за лесно држење со мали раце.

Лесно се чисти

Безбеден за стерилизатор.

Сите производи на брендот Minikoioi  се тестирани и одобрени за стандардите на ЕУ.

Производите на Minikoioi не содржат никакви штетни материи за здравјето на децата; Без Bpa, без PVC, без фталати, без олово и тешки метали. Покрај тоа се спроведени специфични тестови за секоја група на производи.

759 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.