MINIKOIOI Sip+Snack Pinky Pink And Velvet Rose Чаша со сламка

Идеалена чашка  за секојдневна употреба, па дури и за роденденски забави и излети на отворено.

Оваа чаша 2 во 1 е одлично решение за вашето бебе, бидејќи е супер флексибилна, не се крши и може да се користи безброј пати.

Капакот со мал кружен отвор може да се користи со сламка и капакот со отворо во форма на ѕвезда ја претвора оваа чаша во сад за складирање на мали закуски без да испаднат.

Сите производи на брендот Minikoioi  се тестирани и одобрени за стандардите на ЕУ.

Производите на Minikoioi не содржат никакви штетни материи за здравјето на децата; Без Bpa, без PVC, без фталати, без олово и тешки метали. Покрај тоа се спроведени специфични тестови за секоја група на производи.

699 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.