МИННИМАЛ ПАЛТО

Состав:
Надворешен дел:
Црно: 100% памук
Внатрешен дел: 100% вискоза

4,900 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.