МИННИМАЛ ТРЕНЧ МАНТИЛ СО МЕТАЛНИ ДЕТАЛИ

Состав:
Надворешен дел: 100% памук
Внатрешен дел: 100% вискоза

Достапни бои: камел и црна

7,500 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38

Боја

КАМЕЛ, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.