МИННИМАЛ ВОЛНЕН КАПУТ ВО КАМЕЛ БОЈА

Состав:
Надворешен дел:100% волна
Внатрешен дел:100% вискоза

8,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

40

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.