ЧУДНА ШУМА Младите стихови на стариот поет

Гето Руди – „Младите стихови на стариот поет“

Илустрација на корица: Зоран Кардула

Категорија/жанр: Поезија Едиција: Корија

Формат: А5

Повез: мек

Број на страници: 88

200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.