AURA XPRESS SMOKEY EYES 602 Молив за очи

229 ден

Опис

Меки, мазни и многу лесни за нанесување. Исклучителна покриеност на надворешниот капак и внатрешноста на окото. Идеални за сите временски услови (толерира високи температури и влага без растопување и размачкување). Одговараат и на најосетливите типови на кожа.

Молив на база на природен восок добиен од маслинки и масло од јојоба. Се задржува на окото без никакви промени повеќе од 6 часа.

Дерматолошки и офталмолошки тестирани.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.