НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA LIPLINER 33 Молив за усни

128 ден

Опис

Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула.

Не се размачкува и не се разлева надвор од контурите на усните.

Содржи витамин Е кој ја штити кожата од стареење, и хидратантни состојки кои ја хранат и негуваат кожата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.