MOLLY Антибактериски течен сапун

0,40 л

44 ден

Исчисти

Опис

Антибактериски течен сапун кој содрши кондиционер, служи за нега на кожата на рацете и е совршена комбинација на компоненти кои создаваат нежна пена и пријатни морисни ноти.

Дополнителни информации

Мирис

Млечна крема, Мед и млеко, Орхидеа

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.