НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 17%

Монако мебел Биро со дрвени ногарки

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Дрвени ногарки.

Димензија: 60x105x72 cm

Димензија на пакување: 64.5×109.7×8 cm

Боја: светло кафена

2,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.