Монако мебел Клуб маса

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Должина: 80cm (на едно парче, прилагодлижва должина)

Висина: 40cm

Ширина: 50cm

Дебелина на иверка: 25mm

3,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.