Монако мебел Клуб Маса

Димензии: 90x45x50cm
Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и оков
Боја: Бела

2,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.