Монако мебел Кујнска полица

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

 

  • Димензија: 43.5x20x40cm
    Материјал: Иверица 1ва класа
    ПВЦ кант трака 0.8mm

1,199 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.