НА ПОПУСТ 5%

Монако мебел Кујнска полица

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

 

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Корпи и шини од PP пластика.

Димензија: 78.5x77X30cm

Длабочина на корпа: 10cm

Димензија на пакување:50x30x15cm/34×82.5x15cm

Боја: Бела

3,790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.