Монако мебел Масичка за лаптоп

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

Димензии: 35.5х60х65.5 cm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8 mm

Метална конструкција

 

1,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.