НА ПОПУСТ 5%

Монако мебел Метална полица

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

 

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Метална конструкција.

Димензија: 66x34x160 cm

Длабочина на полица: 30cm

Растојание меѓу полиците: 33.5cm

Димензија на пакување: 35.6×161.5×11.5 cm

Боја: Црна / Светло кафена

3,790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.