Монако мебел Метална закачалка

Димензија: 104×137х48cm

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

1,390 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.