Монако мебел Метално биро

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени

 

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Метална конструкција.

Димензија: 60x90x72 cm

Димензија на пакување: 63.6×94.5×6.5 cm

Боја: Бела

3,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.