НА ПОПУСТ

Монако мебел Метално биро со полици

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

 

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Метална конструкција.

Димензија: 60x120x72 cm

Димензија на пакување: 64×124.8×7.5 cm

Боја: Црна

3,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.